jedna německá firma dodávající potraviny do zdravé stravy nějakým nedopatřením "přidala" do těch potravin karcinogenní prvky?
Líbilo se mi, že se můžu večer nacpat zdravé stravy a ráno budu mít břicho splasklé( i když já se večer necpu.) A najednou se mi dostala do ruky kniha druhá. Začal jste znovu kouřit a přibral jste na váze. Tak co se stalo? lze přibrat nějaké kilo i po tofu? nebo soje. Proč nečtu nějaké názory vědců ,kteří se touto problematikou zajímají. Že by jejich závěry taky byly nepravdivé? Tak jsem si vylil duši a přitom bych se chtěl taky stravovat zdravě. Nějak nevím jak až moc se to má dodržovat a přehánět. Aby zase nevznikly jiný problémy, kvůli nedostatku jiných věcí, který zase nejsou v těch rostlinách a tělo je ale potřebuje. O........ J.
10.8.2007, e-mail
Vážený p.Sovo, již jsem si od Vás koupila a přečetla obě Vaše knihy, které jste napsal, obvlášť obrázky s jídlem mne velice zaujaly. Několikrát jsem navštívila Vaši jídelnu v níž jsem si objednala jídlo, které jsem spojila s nákupem ve Vaší prodejně. Jídlo bylo vynikající, prostě tak upravit jídlo jak pro oko tak chutově, to se mi nedaří. Tento týden jsem šla kolem Vaší jídelny a zjistila, že je objekt na prodej včetně slevy Vašich výrobků. Sama nám cukrovku a vysoký krevní tlak, vždy k Vám přijdu s rozhodnutím, že začnu zdravě jíst, vydrží mi to pár dnů a chybí mi pevná vůle dál pokračovat. Prosím o informaci, jestli je to možné kde bude možné sehnat DV, které vyjde jak jsem se dočetla před Vánoci, zda zašlete třeba 1 ks na objednání. Jinak bych prosila do kdy asi bude ještě jídelna otevřena (zda-li bude možné ještě přijít na jídlo), popř si nakoupit. V Havířově nebo v okolí asi už nebudete mít po prodeji jídelny žádnou prodejnu nebo novou jídelnu. S pozdravem P......... D.....
10.8.2007, sms
Milí Sovovi, právě dočítám Vaši 2 knížku, těším se na 3 a držím Vám palce, ať Vám všechno výjde. Určitě se uvidíme J... W.........